Tanıtım Filmi ve Reklam Çekimleri

Tanıtım Filmi tanıtım filmi - DJI 0041 300x169 - Tanıtım Filmi
Tanıtım Filmi

çerkezköy tanıtım filmi -   erkezk  y 300x169 - Tanıtım Filmi


Tanıtım Filmi ve reklam filmi günümüz şartlarında şirketlerin rekabet güçlerini arttırmak amacıyla yapmaları gereken tanıtım faaliyetleri çok çeşitlilik göstermektedir. Tanıtım çekimleri ve reklam çekimleri bunların başında ürün ve hizmet şartlarının en kısa ve etkili anlatım yöntemi olan, belirli bir estetik ve akıcılıkla hazırlanmış tanıtım videolarıdır. Firmalar toplantı, konferans, organizasyon, seminerler· için çeşitli videolara ihtiyaç duyarlar. Reklam ajansları yada firmaların kendi bünyelerinde hazırlanan senaryolar doğrultusunda hazırlanan videolar en etkili sunum araçlarındandır.

 

 


Modern dünyanın gereği olarak firmalar pazardaki güçlerini ve marka değerlerini  artırma amacıyla tanıtım faaliyetlerine yönelmektedir. Bu yöntemlerin başında gelen seçenek ise, hizmet ve ürünleri en kısa ve özgün biçimde anlatma yöntemi olan tanıtım filmleridir.

Filmler genellikle hastane, okul, sivil toplum kuruluşları ve belediye  gibi toplumsal kurumların lanse edilmesinde kullanılır.

Başarılı bir film hazırlamak için düşevi prodüksiyon olarak önce ürün, kurum ya da kuruluşu en doğru şekilde ifade eden senaryoyu tasarlarız. Bu senaryo dahilinde  konuya en uygun anlatım şekli belirleriz. İzleyicilerin konuya odaklanmasını sağlamak için tanıtım filminizi güçlü görseller ve grafiklerle destekleriz. Kurumunuzu ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmak için profesyonel ekibimizle birlikte kurgudan, senaryoya, çekimlerden, seslendirmeye, projenin tüm aşamalarında tam bir uyum içerisinde ve büyük özenle çalışmaktayız.

Düşevi ekibi, düşlediğiniz tanıtımı filme alır.

.

Düşevi Prodüksiyon, geniş ve teknolojik ekipman parkuru, kreatif ekibiyle, video ihtiyacı duyulan her konuda estetik ve efektif video prodüksiyon çözümleri sunar..DÜŞEVİ

Tanıtım filmleri, firmaların dijital ortamda müşterilere açılan pencereleridir. Bin kelimede anlatamadığınız şeyleri birkaç görselle anlatmak size ve müşterilerinize zaman kazandırır. Başarılı bir tanıtım filmi değişik dillerde hazırlanacak versiyonlarla uluslar arası firmalarla rekabet gücü kazanmanızı sağlayabilir.

Tanıtım ve reklam  filmlerinizi çekerken vermek istediğiniz mesajlar üzerinde dikkatlice ve özenle çalışır, uygun olan kurguları ve animasyonları kullanarak çalışmalarımızı müşteri odaklı olarak hazırlamaktayız.

Hayal ettiğiniz filmler için bize ulaşın. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Düşevi Prodüksiyon / 0850 304 59 22

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

Bizimle İletişime Geçin

Tanıtım Filmi

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.