Havadan Görüntüleme Sistemi

Havadan Görüntüleme Sistemleri

Düşevi ekibi;  Reklam, Tanıtım Filmi, İnşaat Sektörü gibi farklı alanlarda bir çok farklı amaç için kullanılan ekipmanları ile farklı bakış açısı sunuyor.

Uçuş sertifakalarına sahip deneyimli pilotları ile 4k kalitesinde video ve yüksek çözünülürlüklü fotoğraf ihtiyaçlarınız için ekonomik çözümler üretiriz. Havadan Görüntüleme, profesyonel olarak havadan fotoğraf ve havadan video çekim hizmeti vermektedir. Hava fotoğrafçılığı yapmanın birçok yolu vardır. Temelde alçak irtifa hava fotoğrafçılığı ve yüksek irtifa hava fotoğrafçılığı olarak ikiye ayrılır.

Drone olarak kullandığımız yüksek teknolojili insansız hava araçları ile alçak irtifa hava fotoğrafçılığı ve havadan video çekim hizmetleri vermekteyiz.

Drone İle Havadan Görüntüleme

Havadan görüntüleme sistemlerinde arzu edilen fotoğrafın ve mekanın özelliğine göre 1 metreden ile 120 ( Yasal sınır) metreye kadar yükselerek, istenilen görüntüler, kolaylıkla elde edilebilmektedir.

4K Destekleyen kamera sistemlerimiz ve Full HD 1080P video görüntü alabilen cihazlarla dizi, klip, tanıtım videoları. şehir tanıtımları, havadan fotoğraflama tarafımızca özenle  ve titizlikle yapılabilmektedir.

Elektrikli olması ve sessiz pervane özelliği ile dikkat çeken Drone, çekim esnasında çevreye herhangi bir ses, koku veya duman rahatsızlığı vermemektedir.
Uzaktan kumanda  ile kontrol edilen Multicopter araçları aynı zamanda son derece güvenlidir.
Kendini otomatik konumlandırması, GPS sistemi ile istenilen noktada havada durabilmesi, acil durumlarda kalkış noktasına otomatik olarak dönmesi gibi özellikleri vardır. Tüm koşulların kumandadan an ve an takip edilebilmesi minimum risk ile uçuş kolaylığı sağlamaktadır.

Havadan Görüntüleme Fabrika çekimleri, inşaaat çekimleri, organizasyon çekimleri, etkinlikler, reklam ve tanıtım çekimleri ile her zaman bir telefon kadar yakınız… 0850 304 59 22

Bizimle İletişime Geçin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Galeri