düşevi pordüksiyon

Düşevi 2008 yılında DÜŞEVİ PRODÜKSİYON adıyla temeli oluşturduğumuz firmamız, havadan fotoğraflama ve video çekim hizmetiyle başladık. Faaliyetlerine Kamu kuruluşlarına ve özel sektörlere tanıtım filimleri fotoğraflama hizmeti vererek bu günlere gelmiştir.

Hizmet sektöründe kalite bilinci ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin artık bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bu güne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerde kalite bilincini ilke edinerek, ülkemizin örnek şirketlerinden biri olmayı hedeflemekteyiz. DÜŞEVİ PRODÜKSİYON “Teknolojik ekipman ve deneyimli ekibi ile” fark yaratmayı amaç edinmiş amatör ruhlu profesyonellerin toplandığı bir şirkettir. Kısa geçmişimiz içine faaliyet gösterdiğimiz alanda müşterilerimizin takdirini kazanmış durumdayız

Uzman kadronun uyum içersinde çalışmasının bir sonucu olduğunun bilincinde ve oluşturduğumuz hedef, müşterilerimize en iyi hizmeti,  zamanında karşılamayı ilke edinmişiz.

Hizmetlerinde yeniliçi ve teknolojik yatırımlarına hızla devam edecek olup müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmet vermeye devam edecektir. Hakkımızda bilgi edinmek için her zaman ulaşabilirsiniz.

Düşevi hakkında..

Bizimle İletişime Geçin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Galeri

Atatürk Kültür Merkezi 360

Veliköy Düğün Salonu 360

Veliköy Mahalle Evi 360

23 Nisan Parkı 360

Kent Park 360