Tanıtım Filmi kamera

Tekirdağ Tanıtım Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz

Tekirdağ Tanıtım Filmi hizmetini gerçekleştiren Düşevi Prodüksiyon; Çorlu Tanıtım Filmi, Çerkezköy Tanıtım Filmi, Süleymanpaşa Tanıtım Filmi gibi yerel hizmetlerini de işini severek gerçekleştirmektedir. Ayrıca bir firmanın temel olarak sunduğu ürün ve hizmetlerin tanıtım filmi ile görselleştirilmesi kurumsal alt yapı ve kimlik açısından önemlidir.

Tekirdağ Tanıtım Filmi Nedir?

Tekirdağ Tanıtım Filmi yapımı gerçekleştirilmesi, kuruluşların web sitelerinde yaygın şekilde görülen tanıtım filmleri, hem sosyal medya hem de e posta pazarlamasında önemli bir yere sahiptir. Şirketin hizmet ve çalışmaları ekrana yansıtması, reklam videosundan farklı bir özellik taşıyor. Yani bir açıdan kurumsal video olarak da düşünülebilir.  Bu video içeriği bazen personel eğitimi gibi özellikler de taşıyabilir. Güvenlik videoları da bu kapsama alınabilir.  Pazar güncellemelerine ait tanıtım filmleri yapılabilir, ayrıca hissedar videosu, müşteri deneyim videoları da bu kapsamdadır.

Bir tanıtım filmi şirketle beraber düşünülen, stratejik açıdan kritik bir oluşuma işaret ediyor. Çünkü etkinliği artırmak için buna ihtiyaç duyuluyor. Örneğin küçük çaplı bir firmayken büyümek isteyen kurum olduğu düşünülürse, bu kurumun etki kapasitesini daha da artırması gerekir. Etkinliği artırmak için, kurumsal bir videoya ihtiyacı olacaktır. Profesyonel bir bakış açısıyla sektördeki diğer firmaların incelenmesi ve alt yapıdan hazırlık sağlanarak bu beklenti karşılık bulabilir. Video içerikler internetin etkisiyle önem kazandığı için etki kapsamı da buna paralel olarak artış yönüne geçmektedir. Tekirdağ Tanıtım Filmi hizmeti sayesinde sizde bu artışa şahit olabilirsiniz.

Belirli bir sınırlama yapılıp yapılmaması konusunda tanıtım filminin keskin çizgileri bulunmamaktadır. Fakat küçük çaplı işletmeler pek bu yönteme başvurmaz. Bir hastane tanıtım filmi çektirebilir. Hastanenin hizmeti çok geniş bir kapsama sahiptir ve hizmet verdiği insan sayısı daha fazladır. Fabrikalar yine hem çok sayıda kişi çalıştırdığı hem de hizmet kapsamı geniş olduğundan tanıtım filmi yaptırabilir.

Web sitesi olan bir firma, kurumsal açıdan gelişmeye açık izlenim veriyor. Bir nakliye firması, taşınacak malların ne tür bir süreçle ve hangi araçla nasıl götürüldüğünü tanıtmak isteyebilir. Bu etkinliği artırma çabasına bağlı olarak görüntülenen durumdur. Yani orta dereceli bir nakliye firması da tanıtım filmine ihtiyaç duyabilir.  Personel sayısı yine burada fazladır ve bu halı yıkama firmasına da uyarlanabilir. Üretim yapan, geniş kapsamda hizmet vermek isteyen ve ölçeğini büyüterek daha ileri taşımak isteyenler kurumsal etkinliği böylece artırabilir.

Neden Tanıtım Filmi Çekilir?

Tekirdağ Tanıtım Filmi Çekiminin Faydaları:

 • Hazırlanan tanıtım filmi internet üzerinden dünyanın her yerinden ulaşılabilir hale gelmiş olur.
 • Kendi hedef kitlesini genişletmek için çalışmalarını sürdüren bir firma, bunu tanıtım filmiyle yapabilir.
 • Seyircilerin fazla vaktini almadan, sıkıcı olmadan tanıtım yapmak için etkili bir yöntemdir. Tanıtım filmleri genellikle çok uzun yapılmaz. İçeriği de konu özüne odaklanan şekilde hazırlanır ve hizmeti doğrudan karşıdakine aktarmış olursunuz.
 • Fuar alanlarında, toplantı yerlerinde kullanılan tanıtım filmleri zaman kazandırarak etki artıran bir oluşum anlamına gelir.
 • Görsel açıdan iyi hazırlanan bir video, dikkat çekmek için oldukça iyi bir yöntemdir. Kısaca marka hakkında etkili bir sunum demektir.
 • Bayi tanıtımları için ideal bir yöntemdir. Yani kurum tanıtım firmasını bayilere göndererek avantaj sağlanabilir.
 • Bir firma tanıtım filmi hazırlattığı zaman, yayılma esnasında ek ödemeler yapılmasına gerek kalmaz. Yani dağıtım ücreti için ek bir bedel söz konusu değildir.
 • Bir tanıtımın akılda kalıcılığı en önemli kısımlardan biridir. Çünkü nihayetinde müşterilerinizin aklında kaldığınız kadar sizi tercih etme olasılıkları bulunuyor.
 • Kurumsal kimliğin en önemli parçası olan marka görünürlüğü ve bilinirliğine ciddi katkılar sağlar.

Bir firmanın tanıtım filmi yaptırmasının arkasındaki neden faydadır, ancak bu noktada bir uyarı yapmak gerekiyor. Film içeriğindeki görseller ve firma tarafından verilen hizmetin arasında doğru orantı olması gerekiyor. Şöyle ki henüz kapasitesi gelişmemiş ve kurumsal düzeyde oluşumunu tamamlamamış bir firma, görsel açıdan tatmin edici bir film çekse bile müşteriler o firmayı tercih ettiği zaman hayal kırıklığı olabiliyor. Yani sunulanla tanıtımdaki durumlar birbiriyle zıt bir görüntü verdiği için kurumsal bir zarar söz konusu oluyor.

Kurumların verdikleri hizmeti tanıtan bir video çektirirken öncelikle kapasitelerini aşmayan göstergeler sunması gerekir.  Uzun vadede başarılı bir sonuç alabilmek adına bu durum son derece kritiktir. Güveni sağlayan en önemli konu tutarlılık olduğu için müşteri de gördüğü hizmeti doğrudan almak ister. Çünkü bahsedilen iyi etkinin zihninde yer ettiği durumu bekleyerek size gelir.

Sizde Tekirdağ Tanıtım Filmi, Çorlu Tanıtım Filmi, Süleymanpaşa Tanıtım Filmi, Çerkezköy Tanıtım Filmi hizmetlerimizden yararlanmak istiyor ve neden tanıtım filmi çekilir konusunda anlatmış olduğumuz konuların nimetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Başarılı Tanıtım Filmi Nasıl Olmalı?

Profesyonel bir çalışma gerektirdiği için tanıtım filmi titizlikle yapılması gereken bir iştir. Bu çalışmanın başarılı bir çözüm sunması, piyasa içerisindeki yerinizle doğrudan alakalı olacaktır.

 • Doğru bir ekip seçimi başarılı bir tanıtım filmi oluşturmanın en önemli şartı denebilir. Uzman, görüntü ve ses yönetimi konusunda başarılı bir firma bulabilirsiniz. Hedeflerinize ve göstermek istediğiniz durumlara hakim olabilmek için bu gerekli bir durum…
 • Tanıtım filmini çekecek olan ajans hakkında kapsamlı bir araştırma yapılabilir. Diğer bir ifadeyle eski çalışmaların genel durumunu incelemek size büyük bir fayda sağlar. Genel olarak içinize sinen çalışmaları olan bir kuruma yönelebilirsiniz.
 • Hazırlık yapılırken odak noktasında pozitif mesajlar olmalıdır. Çünkü insanlar negatif şeylerden uzak durma eğilimi içerisindedir. Görüntü ve ses detayları da bu nedenle pozitif enerji odaklı olmalıdır.
 • Anlaşma yaptığınız ajansla alakalı olarak ekip sayısı, kamera sayısı, objektiflerin markası, ışık sayısı ve Jimmy jib sayıları öğrenilmelidir. Bu bilgileri doğrudan firmaya aktarabilir ve bilgi isteyebilirsiniz. Bu bilgilerin amacı, kaliteli bir tanıtım videosunda yüksek performans işaretleri gösteren detayları bilmektir.
 • Hazırlanan bir tanıtım filmi için CD, DVD formatında dağıtımın yapılması gerekmektedir. Bunun nedeni iş ortaklıklarında kolay bir formatta paylaşımın yapılmasını sağlamaktır. Bu içerik hem internet ortamında paylaşılmalı hem de elden verilmelidir.
 • İçeriğin merak edilen detaylarla alakalı olmasına önem verilmelidir. Yani araç gereçler genelde sıkıcı görüntü verebilir.
 • Süre ne uzun ne de çok kısa olmamalıdır. Önemli olan akışın izleyenleri sıkmaması ve dikkati canlı tutmasıdır.

Görsel olarak seçilen yerler dışında ses de önemle hazırlanmalıdır. Her konuda karşılıklı iş birliği yapılması gerekir. Yani tek ajansın sağladıklarına ek olarak fikir paylaşımları ve firma beklentileri de sunulmalı, doğru bir şekilde aktarım yapılmalıdır

Tekirdağ Tanıtım Filmi Fiyatları

Çok sayıda faktör tanıtım filmi fiyatlarını etkileyebilir.  Hangi koşullarda hazırlık yapılacağı ilk kriterdir. Mekan ayarlaması esnasında ekstra harcama gerekip gerekmediği vs. belirlenir. Video içeriğinin uzunluğu yine diğer bir faktördür. İçerik ne tarzda olacak, kurgu gerekip gerekmediği konuları da belirleyicidir.  Verilen hizmetin kapsamı çoğaldıkça fiyatlarda da artış yönünde bir durum oluşacaktır. Örneğin bir tanıtım filminde drone kullanarak havadan çekim yaptırmak isteyebilirsiniz. Çözünürlükte de 4K özelliği yüksek kalitede sonuçlar demektir. Filmi çektirecek olan firmaların bütçe planlamasıyla yola devam etmeleri önerilir.

Tekirdağ Tanıtım Filmi, Çorlu Tanıtım Filmi, Süleymanpaşa Tanıtım Filmi, Çerkezköy Tanıtım Filmi için Düşevi Prodüksiyon olarak sizlere en iyi fiyat garantisini sunuyor. Sizde Tekirdağ Tanıtım Filmi ile ilgileniyorsanız sayfamıza ve ofisimize bekleriz.

Bizimle İletişime Geçin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Galeri

Comments are closed.