Tekirdağ Havadan Çekim Hizmeti Detayları

Bireysel ve kurumsal olarak tercih edilen tekirdağ havadan çekim hizmetleri birçok avantajla beraber sizlere sunulmaktadır. Tekirdağ havadan çekim, Çorlu havadan çekim, Süleymanpaşa havadan çekim, Çerkezköy havadan çekim konusunda daha detaylı bilgi edinebilmek için sizlere içeriğimizi hazırladık.

Tekirdağ otel çekimi

Tekirdağ Havadan Çekim Nedir?

Bir tanım yapmak gerekirse tekirdağ havadan çekim drone ile yapılan yüksekten görüntü alma işlemidir. Sıklıkla tercih edildiği için, günümüzde bir lüks olmaktan daha fazlası haline gelmiştir. Kısa sürede oldukça etkili bir sonuç alacağınız bu görüntüler, size kurumsal olarak ciddi katkılar sağlayabilir. Görselliğin ön planda olduğu ve firmaların bunu sıkça kullanarak reklam tanıtım yaptıkları düşünülürse durum daha da iyi anlaşılacaktır. Stratejik açıdan firmalar birbirleri ile havadan çekim gibi etkili görüntülerle daha da öne çıkma konusunda yarışmakta olduğu için popülerliği artmaya başlamıştır.

Havadan çekim işlemi yapan kurumsal firmamızda planlamalarınızla beraber en iyi görüntü sonucunu almayı amaçlamaktayız.  Bunu sağlayacak profesyonel bir ekibimiz sizlere ideal hizmet vermektedir. Gereken ekipman, kamera ve kurgu noktasında işlemleri baştan sona başarılı biçimde sonlandırıyoruz. Yapılan işlemlerde, öncelikle sizlerle beraber planlama yapmaktayız. Planlamanın amacı, belirli bir taslak oluşturmak, görüntülerin nerede ne amaçla kullanılacağına göre işlemleri sürdürmektir.

Bir amaç oluşturmadan yapılan işlemler başarısızlıkla sonuçlanır. Planlama ile nerede nasıl görüntüler hedefleniyorsa buna odaklanılır ve sonuçlar da bu şekilde sağlanır. Fikir alırken görüntülerin açıları ve mekan ayarlaması da iyi yapılmalıdır. Tekirdağ havadan çekim firmamız, bütün aşamaları kapsamlı biçimde ele alarak hizmet verir.

havadan çekim tekirdağ sahil
tekirdağ sahil video çekimi

Havadan Çekim Neden Yapılır?

Bir firma için tanıtım filmi hazırlandığını düşünürsek, süleymanpaşa havadan çekim görüntü açısından kurumsal izlenimi hedefler.  Tanıtım filmlerinin temel amacı oluşturulan marka izlenimini en iyi şekilde sağlamaktır. En iyi görüntüler havadan çekimle sağlandığı için istenen tanıtım sonucu da alınabilir.

Havadan çekim yapılmasının amacı maliyetle alakalı olarak düşünülebilir. Kısa sürede en etkili görüntüyü elde etmiş olursunuz ve çok büyük paralar ödemeden bunu yaparsınız. Verimli görüntüleri HD görüntü kalitesinde alabilirsiniz.

Bir tanıtım filmi içerisindeki kısa süren drone görüntüsü bile etkileyiciliği ciddi oranda artırmaktadır. Bir fabrika alanı, bir hastane veya otelin bütün ihtişamıyla kendini ortaya koyması drone ile çekim sayesinde olacaktır. Bölgesel çekimlerle arada geçiş yapılırken beklentiniz de yerine getirilmiş olur.

Çekimlerin havadan yapılması, bir firma ürününe odaklanmayı gerektirebilir. Örneğin bir araba üretim firmasıysanız, ürettiğiniz en iyi araçları boş bir arazide yukarıdan çekimle görüntülemek isteyebilirsiniz. Yani odaklanılacak olan ürün, hizmeti çok etkili bir bakış

açısıyla kaydedebilirsiniz. Nereye odaklanacaksanız o işlemin etrafı buna uygun bir zemin olarak hazırlanmalıdır.

Havadan çekimin kendi içinde çeşitleri olduğu için açıları değiştirerek yukarıdan çekimin ek özelliklerini de kullanabilirsiniz. Dik açıdan bir insana odaklanmak üzere de yukarıdan çekim olabilir. Yani Tekirdağ havadan çekim yapılırken yüksek performanslı bir hizmet alma ihtimaliniz olur.

Havadan Çekim Kimler Tercih Eder?

Drone ile havadan çekimi tercih eden belirli bir sektör yoktur. Yani hemen her sektörde bu işlem için başvuru yapabilirsiniz. Genellikle tanıtım filmleri hazırlanırken bu çekimler yapılır. Ancak, düğün çekimleri, fuar etkinlik çekimleri, organizasyonlar ve güzel görüntü almak istediğiniz her türlü alanda drone ile havadan çekim talep edebilirsiniz.

 • Düğün etkinliklerinde katılımcıları ve eğlence ortamını yukarıdan manzara ile beraber kaydetme fırsatı yakalarsınız.
 • Fuar alanlarında firmanızın katılımını geniş kapsamlı bir şekilde görüntülemek mümkün hale gelir. Bu görüntüler marka bilinirliği açısından size avantaj sağlayabilir.
 • Dışarıda yapılan, deniz manzaralı, geniş arazili etkinliklerde drone çok güzel görüntüler kaydedebilir.
 • Konser alanlarında kalabalık katılımları görüntülemek isteyebilirsiniz. Özellikle organizasyon firmaları yayıncılara dağıtmak, sosyal medya platformlarında ve çeşitli video kanallarında bunu paylaşmak üzere bu görüntüleri sıklıkla paylaşmak ister.
 • Arşiv oluştururken etkileyici görüntüler çekmek ve video kanallarında paylaşmak isteyenler için drone ile Çorlu havadan çekimyapılabilir.
 • Bir binanın çatısındaki bir görüntüyü çekmek, kaydetmek için drone ile çekim yapılabilir.

Başarılı havadan çekim Nasıl Olmalı?

Drone çekiminin başarılı bir şekilde sonuçlanması için öncelikle bu aleti kullanmayı bilen bir uzman gerekmektedir. Firmamızda drone kullanımı ve havadan profesyonel çekim yapan uzman kadro ile çalışmış olursunuz. Yapılan havadan çekim işlemlerinin kaza götürmemesi nedeniyle risk faktörlerini bilen bir ekiple hareket ediyoruz.

 • Çekimi yapan, kontrol eden kişi ile çekim alanı arasında mesafe olduğu için mesafelerin ve kontrollerin bilinerek hareket edilmesi kritik bir konudur. Kamera sabitlenmiş halde havada pervaneleriyle uçan bu cihaz, iha pilotluğunda uzman bir ekiple gerçekleşmektedir.
 • Havadan çekim yapılırken gelişigüzel görüntüler almadan, doğru açılarla ve zaman kaybından uzak biçimde işlemler sürdürülür. Havadaki rüzgar da dahil olmak üzere ön hazırlık yapılmış olması önemlidir. Ağırlık ve akım ayarlamaları yapılmadığında cihazın savrulması olasıdır. Bu da maddi zarar demektir.
 • Drone ile görüntü alırken, ışık ayarlamaları doğru biçimde gerçekleştirilmelidir. Güneş ışığının geliş açılarına göre çekimi yapılacak alandaki görsel özellikler bir araya getirilir. Bu ışık değişimlerine paralel bir şekilde cihazdaki görüntüler de ayarlanmalı ve görüş niteliklerinde değişiklikler yapılmalıdır. En doğru zamanı yakalamak için bir süre denemeler de yapılabilir.
 • İyi bir drone çekimi için planlı hareket etmeniz, tam olarak ne amaçla, hangi ortamı çektiğiniz, cihazın kullanılırken ne gibi ek görsel avantajları olduğunu iyi bilmeniz gerekir. Kendinizden de bakış açıları katarak oldukça güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.
 • Drone ile alakalı gerekli izinlerin nerden alındığı konusunda firmamıza sorularınız varsa iletebilirsiniz. Çerkezköy havadan çekim firmamızda çekimlerin amaçlarına yönelik, kendi talepleriniz doğrultusunda bazı çözüm önerileri talep edebilirsiniz. Profesyonel çekim alanında sektörün uzun süredir önemli firmalarından biri durumundayız. Bu yerimiz ilerleterek geliştirmek temel amacımızdır. Kurumsal kimliğinize katkı sağlamak adına, her türlü çekim işlemlerine dair karşılıklı etkileşim halinde daha çok başarılı sonuç alacağımızı düşünmekteyiz. Klasik anlamda tanıtım filmleri, otel, fabrika, hastane gibi alanlar için hem havadan çekim hem de sabit çekim türlerinden faydalanabilirsiniz.

Tekirdağ Havadan Çekim Fiyatları

Drone ile havadan çekim yapılmasında bir sınırlama yoktur. İstediğiniz süre kadar bireysel olarak da başvuru yapabilirsiniz. Fakat drone ile çekim için izin alınması gereken yerler de vardır. Bu alanlarda çekim için kayıt ve ücret işlemleri değişebilmektedir. Tekirdağ havadan çekim için başvururken süre ne kadar çoksa fiyatlar da buna paralel bir şekilde artacaktır.

İdeal bir süre olup olmaması sizin taleplerinizle alakalıdır. Havadan çekim eğer 2 saat süren bir etkinlik içinse 1 saat gibi süre için havadan çekim isteyebilirsiniz. Bazen müşterilerimiz daha kısa ve daha uzun süreler de bunu talep edebilir.

Drone ile havadan çekim cihaz türüyle de alakalı olarak fiyat değişimine neden olabilir. Cihazın modeli ve ebadı ne kadar büyükse fiyatı da artış yönünde seyredecektir. Bu durumun nedeni görüntü kalitesinin artması, cihazın çalışma performansı ve harcadığı enerji ile de alakalıdır. Mekanizma kapsamı arttığı zaman enerjisi ve kaliteli görüntü sonucu da yükselişe geçer.

Helikopter ile kamera çekimi drone ile çekimden farklı olarak değerlendirilen bir işlemdir. Helikopterli çekimde yükseklik ve çekim kalitesi farklılıkları olabilir. Bu farklar ve fiyatlar hakkında net bilgi almak üzere firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Tekirdağ havadan çekim, Çorlu havadan çekim, Süleymanpaşa havadan çekim, Çerkezköy havadan çekim konusunda sizlerde hizmet almayı düşünüyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

Bizimle İletişime Geçin

Galeri

Comments are closed.