Tekirdağ Havadan Canlı Yayın

Tekirdağ havadan canlı yayın hizmetini profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla sizlere sunmaktayız.

Profesyonel bir ekip ve ekipman ile yapılabilecek olan Tekirdağ canlı yayın son derece özel bir iştir. Son teknolojiler eşliğinde havadan görüntü çekmek çok daha modern şekillerde yapılabilmektedir. Çeşitli organizasyonlar için en çok kullanılan çekim türü olan hava yayınları ülkemizde gerçekleştirilen,

Tekirdağ Havadan Çekim

  • Festival,
  • Spor karşılaşmaları,
  • Tanıtım çekimleri ve
  • Konserlerde etkili bir biçimde tercih edilmeye başlamıştır.

Tekirdağ Havadan Canlı YayınBüyük dev ekranlara yansıtılan ve basın organlarında yer alan haberlerde kullanılmak için tercih edilen hava çekimleri sonrasında da ideal bir hatıra veya çalışma olarak da kullanılabilmektedir.

Şirketimiz Tekirdağ ve çevresinde ihtiyaç duyulan her türlü hava çekimi ve film hazırlıklarında müşterilerine deneyimli ekipleri ile hizmet vermektedir. Bölgenin büyüyen ilçeleri arasında yer alan Çerkezköy, Çorlu ve Şarköy bölgesinde gelişen ev projelerinden tanıtım ve reklam hazırlıkları aşamasında tercih edilen çekimler ile müşterilere sahip olmayı düşündükleri yatırımın genel görünümünü net bir şekilde inceleyebilme şansına sahip olmaktadır.

Hedef müşterilerin hızlı ve ayrıntılı bir şekilde ilgilendiği konu hakkında bilgi sahibi olmasına yarayan sistemler sayesinde reel çekimler en kaliteli şekliyle yapılabilmektedir.

Havadan canlı yayın yapmak için internet sistemleri de kullanılabilmektedir. Sosyal medya kanalları üzerinden sürdürülen etkinlikler hakkında haber yapılabileceği gibi YouTube, Facebook ve instagram üzerinden canlı yayınlarda gerçekleştirilebilir. Kişisel olarak drone kullanılarak yapılabilen çekimler kısa süreler için yayın yapmaya uygundur. Ekiplerimiz verdikleri hizmetler ile müşteri taleplerinin en etkili şekilde karşılanmasını sağlamaktadır.

Çalışmalarımız mezuniyetler, sünnet düğünü veya evlilik töreni içinde gerçekleştirilebilir ve aynı anda yerdeki misafirlere dev ekranlar aracılığıyla iletilebilir. Örneğin bir düğünün tüm kısmı değil ancak gelin ve damadın davetliler arasına geldikleri anlar veya ilk dansları hava çekimi ile anılarda özel bir yer edinebilir.

Etkili Bir Görsel Çalışma İle Pazarlama Çalışmalarınızda Nasıl Başarı Elde Edebilirsiniz

Günümüzde gelinen pazarlama ve reklam çalışmalarında görsellik her şey anlamına gelmektedir. Havadan elde edilecek özel görüntüler eşliğinde tamamlanacak bir tanıtım çalışması farklı açılardan ele alınarak bölgeye ait her türlü detayın görünmesini sağlayacaktır. %100 mükemmel görüntünün peşinden giden ekiplerimiz her türlü detay çalışmada titiz davranmaktadır.

Uçuş ve resim tecrübesini her geçen gün artıran ekibimiz verdiği hizmetler ile sektörde ve Tekirdağ bölgesinde fark yaratmaktadır. Teknik altyapımız ile en kaliteli görselleri elde edebilir ve havadan canlı yayın imkânı sunarak müşterilerinizi de etkileyebiliriz.

Belgesel, festival veya haber amaçlı havadan canlı yayın hizmetlerimiz ile turizmden sanayi sektörüne, inşaattan reklam ve tanıtım projelerine kadar her aşamada yanınızda olur ve elde etmek istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlarız.

Resmi törenlerde veya ziyaretlerde yapılan canlı hava çekimlerimiz ile kamuoyunu bilgilendirir ve haber değeri yüksek işlerin altına da imzamızı atarız. Gerçek zamanlı ve yüksek kalitedeki video transferimiz sayesinde havadan görünen her detay aşağıdan da net bir şekilde görülecek ve izleyicileri her konuda bilgi sahibi yapacaktır.

Tekirdağ Havadan Canlı Yayın  hizmeti için tıklayınız…

Bizimle İletişime Geçin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Galeri

tekirdağ sahil video çekimi

Tekirdağ Havadan Canlı Yayın

Comments are closed.