havadan fotoğraf çekimi kent

Çerkezköy Havadan Fotoğraf Çekimi

Çerkezköy havadan fotoğraf çekimi veya video çekim işlerinizde profesyonel hizmet almak istiyorsanız tam yerine geldiniz. 

Düşevi prodüksiyon hava çekimi olarak tekirdağ ili ve tekirdağ`da bulunan 11 ilçeyede havadan fotoğraf çekimi ve video çekimi hizmeti vermekteyiz.

Tekirdağ`da hava çekimi hizmeti verdiğimiz ilçeler şunlardır;
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu ilçelerde hava çekimi hizmet vermekteyiz: Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Şarköy, Malkara, Hayrabolu, Muratlı, Süleymanpaşa, Ergene, Maramaraereğlisi ve mahallelerinde kamera, jimmy jib, drone hizmeti vermekteyiz. Dilerseniz drone ekiralaya bilirsiniz.

Tüm Türkiyede hava çekimleri hizmeti sunmaktayız. Uçak veya kendi aracımız ile tüm il veya ilçelere hizmet sunmaktayız. Havadan fabrika çekimleri, inşaat alanlarının fotoğraflanması, proje çekimleri, mimari çekimler gibi tüm hizmet noktalarında iş ortağınız olmaya hazır olduğumuzu söylemek isteriz.

Tekirdağ HAVADAN FOTOĞRAF ve HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ

Havadan Fotoğraf Çekimi Teknikleri

Başarılı bir çerkezköy havadan fotoğraf çekimi, görsel açıdan alınan zevki üst düzeyde yansıtan görüntülerdir. Beklentilere uyan bir görüntü için öncelikle görsel plan yapılmalıdır. Yani hangi amaç için bu görüntüleri alacaksınız ve nerede kaç dakikalık çekimler olacağı planlanmalıdır. Bir proje hazırlarken baştan planlama yapmak sonraki adımları daha da etkileyici biçimde tamamlamanızı sağlar.

çerkezköy havadan fotoğraf çekimi

  • Elde edeceğiniz görüntülerin kaç metre yükseklikten olacağına karar vermelisiniz. Ayrıca kullanılan kamera detaylarını da profesyonel bir ekip ile beraber kararlaştırmalısınız.
  • Tek başınıza drone kullanımı yerine bu alanda başarılı bir firma tercih etmelisiniz. Cihazın kumanda ile sorunsuz şekilde kullanılabilmesi için bu önemlidir. Ayrıca mekanizmasının zarar görmemesi adına da bu gerekiyor.
  • Havada gezinen ve bu esnada görüntü alan drone, bazı bölümlerde manevra yapacaktır. Bu manevraları film çekimi gibi yüksek etkileyicilik oranıyla sağlamak önemlidir.
  • Odak noktası olan bina ya da manzarayı yavaş biçimde ortaya çıkarmak etkili görüntü verir.
  • Arka plandan alınan görüntünün geniş yelpazede ve hareket halindeki bir araca odaklanması video etkisini artırabilir. Bu araç firmaya bağlı bir araç olabilir, odak noktasına bunu alacağınız bir zemin sağlamalısınız. Örneğin boş bir arazide yol alan araç hareket ederken drone çekimi yapıldığında oldukça iyi görüntü sağlar.
  • Yukarıdan zemine doğrudan odaklanmış ve yavaşça yukarı çıkarak havalanan görüntü epey etkileyici olabilir. Bir cisim, bir insan, bir ürün vs. zeminde duruyorken yukarı doğru görüntü uzaklaştığında sıra dışı bir bakış açısı sunmuş olursunuz.
  • Teknik anlamda drone kullanımı ve iyi görüntü almanın farklı detayları da vardır. Kullanan ekip bu konuda tam bir performans gösterecektir. Çekimi tamamlanan bir drone görüntüsü, video bütününe göre iyi bir yere konmalı, yerleştiği alan da etkileyiciliği artırmalıdır. 

Çerkezköy Havadan Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Sizde Çerkezköy havadan fotoğraf çekimi, Çorlu Drone Çekimi, Süleymanpaşa Drone Çekimi, Çerkezköy Drone Çekimi Silivri Drone Çekimi hizmetini satın almayı düşünüyorsanız net fiyat ve detaylı bilgi için iletişim bölümümüzden bize ulaşın.

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

Bizimle İletişime Geçin

Comments are closed.