Çerkezköy düğün çekimi  hizmeti Düşevi Prodüksiyon olarak Tekirdağ ve Tekirdağ Çevresine hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Çorlu Video Çekimi veya Çerkezköy Video Çekimi için araştırmış olduğunuz hizmetler için en doğru tercih olacağımızın garantisini verebiliriz.

Çerkezköy Düğün Çekimi Kamera Ekipmanları

Kamera çekimi, jimmy jib çekimi, stabilizer kamera çekimi, drone çekimi, çoklu kamera çekimi, reji sistami, canlı yayın sistemi Fotoğraf çekimi ve baskı hizmetleri. 

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=oFM6wusQDyg” width=”426″ height=”240″ responsive=”yes” autoplay=”no” mute=”no” title=”” class=””]

“Havadan Görüntüleme” müzik, jingle, reklam ve tanıtım filmleri konularında hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak seslendirme, müzik ve video production alanında çalışan şirketin alt yapısında birlikte çalıştığı türkçe seslendirme ve anadillerinde yabancı dil seslendirme yapan ses sanatçıları bulunmaktadır.

Reklam müzikleri alanında’da hizmet veren şirkette reklam müzikleri, , fon müzikleri, jenerik müzikleri, radyo spot müzikleri, santral bekleme müzikleri‘de üretilmektedir..

Şirketimiz , 10 yılı aşkın profesyonel reklam, tanıtım filmi ve Reklam,  jingle gibi konularda hizmet vermiştir. Birçok kurumsal firma ile birlikte çalışmış, çeşitli sanatçıların klip çekimlerine imza atmıştır. çerkezköy düğün çekimi

Düşevi prodüksiyon eski yeni tüm dostlara ilk günkü heyecan ve titizlikle hizmet vermeyi edinmiştir.

İnstagram Sayfamızı Takip Edin

Referanslarımızı Görüntüleyin

Youtube Sayfamızı Takip Edin

Bizimle İletişime Geçin

Comments are closed.